رویداد مدیران خلاق

بزرگترین دوره آموزشی آنلاین مدیران سالن های زیبایی

عنوان دوره

بزرگترین دوره آموزشی آنلاین مدیران سالن های زیبایی


ویدیو معرفی

لینک کوتاه: http://modirankhallagh.ir/SL/Index/113P4y
به اشتراک بگذارید:

توضیحات دوره

دوره آنلاین آموزش مدیران سالن های زیبایی کشور

مدیریت فردی ) هدف گذاری و برنامه ریزی (

همه آرایشگران می خواهند موفق شوند اما چرا همه موفق نمی شوند ؟

مهم ترین دلیل موفق نشدن مدیران سالن های زیبایی در نداشتن و نشناختن هدف و عدم برنامه ریزی حرفه ای ست 

اصلی ترین هسته موفقیت مدیریت فردی در تنظیم و طراحی استراتژی توسعه سالن زیبایی و خدماتش برای مشتریان است

و این درس پی و بنیان تمام دروس دوره آموزش آنلاین آرایشگران پیشگام  موفقیت است

نحوه هدف گذاری و برنامه ریزی صحیح مدیران برای رسیدن به موفقیت ها ارائه می گردد .

مدت کلاس آنلاین : دوساعت 

به همراه ارائه جزوه آموزشی

بهای ثبت نام در کلاس : 196هزارتومان 

مهارت مدیریت پرسنل سالن زیبایی ( جذب و تقویت و حفظ منابع انسانی )

در حال حاضر مهم ترین دغدغه یک مدیرسالن زیبایی جذب پرسنل کارآمد هست و برای ایجاد همدلی و هم سویی قطعا نیازمند برنامه و مهارت های رهبری پرسنل هست . در این کلاس آنلاین مهم ترین و کلیدی ترین راهکارها جهت اجرایی نمودن و پیشرفت مجموعه زیبایی ارایشی ارائه می گردد .

مدت کلاس آنلاین : 2 ساعت

به همراه ارائه جزوه آموزشی

بهای ثبت نام این کلاس : 390هزارتومان

مدیریت سالن زیبایی

مدیریت علم دانستن و هنرتوانستن است و این علم همیشه نیاز به بروزرسانی وآرایشی دارد .همچنین در حال حاضر ضروری ترین موضوعی ست که ارتباط مستقیم با موفقیت و برندسازی یک مجموعه زیبایی دارد.

 در این درس مهم ترین نکته های مدیریت مجموعه جهت بهره وری بیشتر ارائه می گردد .همچنین در این کلاس تست هوش مدریتی نیز گرفته می شود و موارد اجرایی جهت مدیریت راهبردی مطرح می گردد .

مدت کلاس : 2 ساعت

به همراه ارائه جزوه آموزشی

بهای ثبت نام کلاس :410هزارتومان

مدیریت زمان برای مدیران سالن های زیبایی

 

مهم ترین دلیل موفقیت برای دسستیابی به موفقیت و بهره وری بیشتر در مدیریت مجموعه زیبایی و ارایشی مدیریت زمان هست . و یکی از بزرگترین معضلات مدیران همیشه از دست دادن زمان مفید برای اجرای نکات مهم اجرایی جهت رسیدن به سودآوری بیشتر می باشد. اکثریت مدیران می گویند وقت کم می آوریم در حالیکه نیازمند مهارت مدیریت زمان هستند تا بتوانند برای پیش بردن برنامه های کسب وکارشان مدیرآنتایم و به موقع باشند . در این درس مهارت مدیریت زمان آموزش داده می شود و مدیران می آموزند تا بی دغدغه و استرس به مشکل کم آوردن وقت غالب شوند و همیشه رو به جلو باشند

مدت فایل : دوساعت

همراه با جزوه آموزشی

بهای کلاس : 380هزارتومان

ادمین حرفه ای پیج اینستاگرام آرایشگران

مطمئنا در حال حاضر داشتن یک فرد بعنوان ادمین پیج اینستاگرام نیاز ضروری هر مدیرسالن زیبایی هست . شخصی که بتواند با مهارت های لازم مدیریت پیج اینستاگرام را به خوبی انجام داده و گزارش کامل به شما ارائه داده و خروجی بی نظیری برایتان بسازد . در این درس آموزش ادمین اینستاگرام  در هدف گذاری و برنامه ریزی و اشتراک گذاری پست و مدیریت کامنت ها و دایرکت ها خدمتتان ارائه می گردد

مدت فایل : 2ساعت

همراه با جزوه آموزشی

بهای کلاس 450هزارتومان

مهارت فن بیان ( مدیران و پرسنل سالن های زیبایی)

یکی از مهم ترین موضوعات جذب مشتری داشتن و تقویت مهارت  فن بیان مناسب  است . مشتریان با شنیدن کلمات و لحن قدرتمند جذب مجموعه می شوند و بالعکس ! و خیلی وقت ها پرسنل مجموعه زیبایی به علت ضعف شدیدی که در بیان خود دارند متاسفانه باعث ناراحتی مشتریان می شوند و قطعا  در این حوزه نیاز به آموزش دارند تا با این مهارت ارتباطی موثر در افزایش درآمد اثرگذار باشند . در این کلاس کلیه تکنیک ها و موارد مربوط به هوش کلامی و فن بیان از جمله داشتن کلمات لحن ریتم کلام غلبه بر کمرویی و خجالت در صحبت کردن و تولیدصدای بهتر و ....ارائه می گردد .

 

مدت کلاس : 2 ساعت

همراه با جزوه اموزشی

بهای کلاس : 390هزارتومان

مهارت زبان بدن ( مدیران و پرسنل سالن های زیبایی)

برای جذب مشتری بیشتر برای سالن زیبایی مهارت های ارتباطی در کنار خدمات  متمایز جزو ضرورت های پیشرفت و توسعه سالن زیبایی شماست . در این مهارت های ارتباطی در کنار 38درصد فن بیان ،علم زبان بدن با 55درصد اثرگذاری بر مشتری شما وجود دارد که شامل حرکت های بدن ،پوشش و لباس و چیدمان وسایل مجموعه شماست که با شناخت و اجرای زبان بدن مناسب درآمدان را چندبرابر خواهد کرد .

مدت کلاس : 2 ساعت

همراه با جزوه آموزشی

بهای کلاس : 390هزارتومان

برندینگ ( سالن های زیبایی)

 

بی شک مطمئن ترین راه دیده شدن و تمایز سالن زیبایی شما برندشدن مجموعه شماست

در این کلاس فرایند تخصصی برندسازی خدمتتان ارائه می گردد و طبیعتا با اجرای فرایندهای لازم در تمامی ساختار مجموعه کسب و کار شما امتیازهای ویزه ای نسبت به رقبا بدست آورده و درآمد افزایشیتان را به دنبال خواهد داشت و مسیر را برای توسعه مجموعه تان فراهم خواهد ساخت . محتوای آموزشی این کلاس کاملا به جزییات حرفه ای گری می پردازد و لازم به سرمایه گذاری های کاربردی ست و  چنانچه قصد پیشرفت بیشتر راندارید به شما توصیه نمی گردد و پیش نیاز این کلاس قطعا مدیریت سالن زیبایی می باشد

 

مدت کلاس : 2 ساعت

همراه با جزوه آموزشی

بهای ثبت نام :500هزارتومان

بازاریابی و تبلیغات اینستاگرامی (سالن های زیبایی)

چرا تبلیغاتم جواب نمی دهد ؟

انگار که پولم را دور میریزم و هیچ فایده ای برایم نداشته است و ....

حتما کمابیش این زمزمه ها را با خود داشته اید یا زیاد شنیده اید

شناخت بازاریابی و تبلیغات درپلتفرم پر از فرصت اینستاگرام در حال حاضر کم هزینه ترین و سودآورترین دلیل جذب مشتری و دیده شدن در فضای نامحدود اینترنت هست و اجرای این بازاریابی و تبلیغات نیاز به شناخت کافی جهت این سرمایه گذاری مفید را خواهد داشت . در کلاس بازاریابی و تبلیغات ایسنتاگرامی به موضوعات و ترفندها و ساختار تبلیغات درست در مکان و زمان درست ارائه می گردد و بینش و آگاهی مدیران نسبت به این فرایند باعص رشد و درآمدزایی شگفت آوری خواهد شد

مدت کلاس : 2 ساعت

همراه با جزوه آموزشی

بهای ثبت نام : 400هزارتومان

محتوای پولساز آرایشگران ( اینستاگرام)

در اینستاگرام  صفحه های اینستاگرامی وجود دارند که فقط یک ویترین هستند یا یک آلبوم عکس فقط و هیچگونه نرخ تبدیلی ندارند .حتی فالورهایشان را هم با ربات افزایش داده اند و سلامت صفحه اینستاگرامی شان را در خطر انداخته اند و روز بروزهم شاهد ریزش فالورها هستند .اما چرا این اتفاق تلخ می افتد ؟

چون تولیدمحتوای هدفمند موثر و مستمری وجود ندارد . چون شناختی از الگوریتم پلتفرم اینستاگرام نیست .

چون استراتزی محتوا و تقویم محتوایی وجود ندارد و از بسته محتوایی خبری نیست تا باعث جذب علاقه مندی و تبدیل فالورها به مشتری شود و این صفحه به هیچ دردی نمی خورد .

درکلاس محتوای پولساز آرایشگران ایده یابی و ایده سازی و تمام مواردلازم برای داشتن یک صفحه پولساز در اینستاگرام ارائه می شود و پس از این کلاس جهت بره وری سریع تر آموزش ادمین اینستاگرامی نیز خدمنتان توصیه می گردد .

مدت کلاس : 2 ساعت

همراه با جزوه آموزشی

بهای ثبت نام : 400هزارتومان

مشتری مداری حرفه ای ( سالن های زیبایی)

در کشورایران تعابیر و تصورات اشتباهی درباره مشتری مداری وجود دارد و شاید حدود 20% از کسب وکارها به خوبی این فرایند سرنوشت ساز را اجرا می کنند و نتایج درخشانی بدست میاورند . مطمئنا تجربه مشتری مهم ترین کلیدبرای وفادارسازی و جذب مشتری های بیشتر است وبه واسطه مشتری مداری حرفه ای شکل می گیرد و دهان به دهان انتقال می یابد و  در این کلاس آموزشی تکنیک ها و رفتارها و تعابیرمهمی تعریف و توصیه می شود جهت مشتری مداری حرفه ای در سالن های زیبایی با هدف کسب درامد بشتر و برندشدن در نزد مشتریان .

مدت کلاس : 2ساعت

به همراه جزو آموزشی

بهای ثبت نام : 390هزارتومان

مهارت ارائه ( آموزش مدرس)

در این کلاس آنلاین کلیه جزییات و مواردی که در ارائه تخصص و مهارت شما در کارگاههای آموزشی تان توانمندتان خواهد کرد بیان خواهدشد .چگونگی برگزارکردن یک کارگاه آموزشی و نحوه تدریس با هدف اثرگذاری بیشتر .

مواردی مهم و ضروری در فن بیان و زبان بدن در حین تدریس و ارتباط موثر با مخاطب برقرارنمودن .تکنیک های سخنوری و سخنرانی موثر و چگونگی ارائه موثر و کارآمد

مدت کلاس : 2ساعت

به همراه جزو آموزشی

بهای ثبت نام : 350هزارتومان